Piękno to Miłość
Do Siebie i Świata

Miłość i Ajurweda - moja droga

Od momentu, w którym zaczęłam swoją najważniejszą pracę czyli pracę nad własnym wnętrzem minęło około 10 lat. Przez ten czas sporo zrozumiałam. Popełniłam też wiele błędów. A może nie tak wiele, ale trwałam w nich całkiem długo. Parę lekcji jednak odrobiłam i wiem, że najważniejsza praca do wykonania w życiu to nauka miłości do siebie. Od niej wszystko się zaczyna. Dlatego pewnego, pięknego dnia postanowiłam postawić na Siebie i odejść z pracy, która była zupełnym przeciwieństwem moich pragnień. Jednocześnie pracowałam nad tym, by moja miłość do mnie wzrastała, co nigdy nie było prostym zadaniem. Stąd miłość w tytule mojej strony. A skąd ajurweda?

Po odejściu z poprzedniej pracy moim celem było przywrócenie życiowej równowagi i regeneracja ciała, ducha i umysłu. Sięgnęłam do głębokiej tradycji – Ajurwedy. Ta wywodząca się z Indii „wiedza o życiu” pomogła mi zrozumieć siebie i posłuchać swoich pragnień. W tym największego z nich – miłości i wolności w moim życiu. Idąc za głosem wolnego serca zdecydowałam się na szalony krok – bycie freelancerką i tworzenie dla Was pięknych rzeczy w WordPressie

Piękne połączenia słów i wizytówki miłe dla oka
- to najtrafniejszy opis moich stron internetowych

Co prawda piękno jest w oku patrzącego, ale tworzenie rzeczy z pasją w sercu zawsze skutkuje zachwycającym efektem. Miłość do słów jest we mnie od zawsze. Zdolności manualne i zamiłowanie do pięknych przedmiotów to część mojej natury. Lubię piękno. I lubię też tworzyć. Stworzenie strony internetowej, która budzi zachwyt napełnia mnie ogromną satysfakcją. I daje napęd do dalszego rozwoju.

Zamiłowanie do pracy z komputerem pojawiło się u mnie dość późno, bo na trzecim roku studiów wraz z chwilą otrzymania pierwszego w życiu PC-ta (2005 rok). Od tamtej chwili byłam szczęśliwym samoukiem. Przez kolejne lata i kolejne prace stałam się cenionym wsparciem technicznym – wykształcenie techniczne nie poszło na marne 😉 Jednak jako indywidualistka i idealistka potrzebowałam w pracy wolności i poczucia sensu. Chciałam lubić to, co robię i móc się rozwijać.

Kursy online z zakresy ajurwedy, w których uczestniczyłam w 2017 i 2018 roku pomogły mi odnaleźć swoją drogę. Odkryć swoje pragnienia, cele i priorytety, a także mocne i słabe strony. W dalszej kolejności przyszła idea, by nauczyć się tworzenia stron www. Był moment fascynacji prostym html’em, a potem trafiłam na stronę internetową fantastycznego mentora wordpressowego, Krzysztofa Wojteczko i zapragnęłam tworzyć strony w WordPressie. Kursy u Krzysztofa są bez wątpienia najlepsze. Nie znam innych szkoleniowców, ale za tym człowiekiem przemawiają: ogromna wiedza przekazywana w jasny i przystępny sposób, długoletnie doświadczenie, naturalność, skromność i  – co równie istotne w procesie nauczania – duże poczucie humoru.

 

piękne strony www
W temacie WordPressa ciągle się rozwijam. W dziedzinie SEO i ogólnie marketingu internetowego nauka końca nie ma.
Na WordPressie świat się jednak nie kończy, dlatego uruchomiłam bloga, na którym piszę co mi w duszy gra. Bez żadnych porad i mędrkowania. Po prostu moje refleksje i opowieści o życiu i miłości z ajurwedą w tle. Dla przyjemności pisania i czytania. Ktoś mi powiedział, że posiadam talent do ubierania emocji w niezwykłe słowa i pięknie je łączę. W zasadzie to powiedziało mi to sporo osób. A ja już  nie chcę marnować swoich talentów. Oto jestem!
 
Serdecznie zapraszam
Monika Tokarek

 

Obszar działania

Strony internetowe w WordPressie – wizytówka Twojej firmy, blog, sklep internetowy.

Skomponowane w piękny sposób, zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych i przede wszystkim poprawne teksty na Twoją stronę internetową czy social media.

Wsparcie techniczne Twojej strony internetowej – aktualizacje, kopie zapasowe i rozwiązywanie problemów.

Miłość i Ajurweda

Geneza

O tym jak Miłość i Ajurweda doprowadziły mnie tutaj.

Napisz do mnie

Być może to właśnie mnie szukasz

Nie wiem co Cię do mnie sprowadziło, ale w przypadki nie wierzę. A skoro już tu jesteś, to odezwij się do mnie. Uczynisz mój dzień piękniejszym!

Copy link
Powered by Social Snap