Przyjaciele
w Sieci

Polecam z serca!

W tym miejscu chciałabym Wam serdecznie polecić miejsca tworzone przez Przecudownych Ludzi, których większość znam jedynie ze świata Internetu. Niemniej jednak są mi bardzo bliscy i moja więź z nimi jest serdeczna, autentyczna i ważna.

Z ogromną radością stworzyłam u siebie dział, w którym mogę Wam przedstawić Tych, którzy mnie inspirują. Moi wirtualni Przyjaciele mieli spory wpływ na mój rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki Nim moje poczucie szczęścia, wewnętrznej mocy i miłość do samej siebie (i świata) zdecydowanie wzrosły.
 

Przyjaciele, którzy przyczynili się do mojej przemiany lub po prostu wnieśli jeszcze więcej radości do mego życia to pasjonaci i miłośnicy życia! Kochają WordPressa, Ajurwedę, szlachetne kamienie i życie blisko Matki Natury. Są to również moje pasje i priorytety, które mają bardzo ważne miejsce w moim życiu. Jestem im wszystkim ogromnie wdzięczna za ich obecność i pracę, którą wkładają w to, by uszczęśliwiać innych. O to w życiu przecież chodzi 😉

Polecam Wam z serca Ich profile na Instagramie czy Facebooku, witryny internetowe i twórczość. W całym tym internetowym świecie te miejsca to wyjątkowe skarby! Zakochajcie się w nich i Wy.

Polecam z serca

Gosia Mostowska

Gosia Mostowska

Cudowna, pełna ciepła i dobra nauczycielka jogi, która pięknie uczy Miłości. Jej specjalnością jest Vinyasa Joga, a jej kanał na Youtube to skarbnica fantastycznych praktyk dla każdego.

Na Instagramie poznasz Jej wnętrze i zarazisz się łagodnością, cierpliwością i poczujesz wdzięczność.

Joga z Gosią odmienia życie. Otwiera serce!

Plener

Plener

Kasia Bartosiak to Boska Czarodziejka ze Złotowa. Z naturalnych skarbów naszej Ziemi tworzy wraz z Mężem najwspanialsze rękodzieło.

Jej biżuteria mineralna to emanacja Mocy z głębin Matki Natury. Dla świadomie poszukujących piękna i elegancji.

W moich oczach Kasia to świadoma bogini, z którą aż chce się przyjaźnić, a Jej rękodzieło kupować bez końca! 🙂

Projekt Egoistka

Dagmara Skalska

Najcudowniejsza Egoistka w Polsce i nauczycielka spokoju dzieląca się ogromnym dobrem z kobiecą społecznością.

Piękna Dusza, które przeszła przez moc trudnych doświadczeń i uczy skutecznie pozytywnego życia. Jej profil na Instagramie uzależnia i... uszczęśliwia! 🙂

Najlepsza trenerka umysłu. Z serca polecam wzrastanie ze Skalską!

Jak zrobić stronę

Jak Zrobić Stronę

Mój WordPressowy Mistrz, który zaraził mnie pasją tworzenia stron.

Nauka WordPressa z Krzysztofem Wojteczko to fantastyczna przygoda i satysfakcjonujące działanie, które mnie doprowadziło do zmiany swojego życia.

Ogromna wiedza i doświadczenie, duże poczucie humoru i wsparcie na każdym kroku. Najlepiej wydane pieniądze na kursy online!

Trawiaste

Trawiaste

Cudowni Ludzie z Kamiennej Góry wytwarzający najlepsze w Polsce kosmetyki naturalne.

Bezkompromisowy skład - zero chemii, 100 % Natury i świeżości. Dary Matki Ziemi karmiące ciała bogactwem składników z łąk i lasów.

Trawiaste tworzą z Miłości. Z Miłością i szacunkiem traktuję swoje święte ciało 🙂 Dzięki Nim!

Dotyk Anioła

Dotyk Anioła

Najczulszy masażysta o anielskich dłoniach. Otwarte serce i talent obdarowywania dotykiem Lomi Lomi Nui, który koi i regeneruje.

Nie bez powodu Michał nosi nazwisko Anioł. Ma boski dar i jest prawdziwym artystą! Jego masaż przeniesie Was do krainy błogości i harmonii.

Masuje w pięknym mieście Wrocław 🙂

Polecam w kontakcie

w kontakcie

Najcudowniejsze miejsce kulinarne na mapie Wrocławia!

Przepyszna, świadoma, naturalna kuchnia, w której Twórcy zostawiają swoje serce. Ich miłość do karmienia i ludzi rodzi ciepłą, przyjazną atmosferę, w której chcesz spędzać godziny! To klimatyczne miejsce to również fantastyczne miejsce do pracy dla freelancerów! A przede wszystkim to najlepszy hummus na świecie! 🙂

Polecam Moc Kobiety

Moc Kobiety

Iza Krawczyk to kolejna Cudowna Bogini, którą się inspiruję. Iza jest dyplomowanym coachem zdrowia i żywienia, ale nie tylko. To przede wszystkim optymistka zarażająca swoją energią i szczęściem każdą kobietę!

Jej Moc Kobiety to pasja do zmieniania życia innych kobiet na zdrowsze i radośniejsze. A to wszystko dzięki nauce dobrego, pozytywnego - po prostu zdrowszego myślenia!

Polecam Agni Ajurweda

Agni Ajurweda

Maria Nowak-Szabat wraz z mężem Michałem stworzyli markę Agni Ajurweda. To skarbnica pięknej i naturalnej ajurwedyjskiej wiedzy, której celem jest przywrócenie harmonii ludzkiemu organizmowi.

Ajurweda w przekazie Marii jest zrozumiała, dostępna i owocna w przemianę ciała, ducha i umysłu. Bo tylko taka holistyczna zmiana ma sens. Gorąco polecam 🙂

Polecam szabelito

Szabelito

Gosia z pięknego miasta Gdańsk alias Szabelito to Cudna Istota, którą poznałam na Instagramie. Jej piękny profil to czułe opisywanie Świata.

Jej słowa są szczere, wyjątkowe, delikatne i pełne mocy zarazem. Widzi wokół piękno i się nim delektuje. Poezja, którą tworzy zachwyca minimalizmem i prawdą. Prawdą prosto z ciepłego serca i pięknej duszy!

Napisz do mnie

Być może to właśnie mnie szukasz

Nie wiem co Cię do mnie sprowadziło, ale w przypadki nie wierzę. A skoro już tu jesteś, to odezwij się do mnie. Uczynisz mój dzień piękniejszym!

Copy link
Powered by Social Snap